ТОВ "А Р Г О Н" є виробником різних видів кетчупу, майонезу, гірчиці, соусів та аджики з 1997 р. Маючи 20-ти річний досвід виробництва ми постійно вдосконалюємось та йдемо в ногу з часом, щоб на столах наших покупців знаходилася продукція гідного смаку та відмінної якості.

       Атестована лабораторія нашого підприємства забезпечує багаторівневий контроль над якістю продукції, що відпускається від виробництва тари, до надходження на склад готової продукції. Якість нашої продукції підтверджена державними санітарно-епідеміологічними та гігієнічними висновками.

       Окрім того, компанія є лауреатом та дипломантом багатьох національних і міжнародних виставок та конкурсів. Торгова марка "BIKI" неодноразово займала призові місця на українських, національних та міжнародних торгових ярмарках та виставках. А дочірній бренд "DERBI" популярний серед спожівачів за рахунок оптимального поєднання ціни та якості.

       Будучи також виробником якісної ПЕТ та ПП тари, наша компанія пропонує покупцеві продукцію в упаковках  власного виробництва (пляшки, банки, пакети дой-пак, пластикові відра), яка надає продукту привабливого товарного вигляду і забезпечує надійність при транспортуванні та зберіганні.

       На даний момент ми пропонуємо наступний асортимент продукції:

       - Кетчуп різних видів: "Класіко", "Класик", "Шашличний гострий", "Пікантний", "Чілі", "Барбекю", "Сальса". Вага: 250 г, 300 г, 460 г, 830 г, 5 кг.

       - Гірчиця в асортименті: "Вогняна"; в упаковках вагою: 100 г, 270 г, 450 г.

       - Аджика різних видів - "Класична", "Гостра", "Лагідна", розфасована вагою від 460 г до 10 кг.

       - Майонез наступних сортів: "Провансаль класичний", вагою по 400 г та 4,5 кг.

       - Майонезні соуси "Прованс" різної жирності (від 15% до 30%); в упаковках вагою: 740 г, 850 г, 4,5 кг, 5 кг.

       - Томатні соуси, виготовлені за оригінальними рецептами: "Італійський", "Мексиканський", "Болгарський" в упаковках по 450 г.

       Головний принцип нашої компанії:  "Шлях розвитку - це шлях до успіху", що визначає динаміку постійного розвитку з боку якості, продуктивності, управління.