Походження слова майонез невідомо у французькій мові. Larousse Gastronomique 1961 дотримується думки, що слово походить від старого французького слова "moyeu", означав-жовток. 
    Існують інші версії його походження, що базується на легендах та яскравих історичних подіях.
Ось один з них:
    Слово «Майонез» є географічного походження і пов'язана з назви міста Майон-столиця іспанського острова Менорка, що входить у склад Балеарських островів. Як зазначено в одному французькому Енциклопедичному словнику, вулкан Майон був завойований герцогом Рішельє. У 1757 році британці розпочали облогу міста. У французів скінчилися запаси продовольства, крім яєць і оливкової олії. З цих продуктів кухарі готували яєчню і омлети, що досить набридало французьким офіцерам. Герцог Рішельє наказав кухареві готувати нове блюдо. Винахідливий шеф-кухар збив яйця з маслом, приправлену суміш з сіллю і спеції. Ваш улюблений соус під назвою «Майонез» на честь вулкана Майон.
    Спочатку, майонез був введений у категорію насолод, делікатесів та вважали що цей продукт призначений для еліти суспільства. Але з часом, майонез став популярним і доступним для всіх прошарків французького, а згодом і європейського суспільства.